12935219_1161322060574792_1402153307_n

W pierwszy kwietniowy weekend w Jawornickim domu formacyjnym odbył się kolejny zjazd grupy nr 1 pierwszego rocznika Szkoły Animatora. Tematem przewodnim spotkania był Duch Święty.

Sobotni poranek rozpoczęliśmy Jutrznią, a następnie mieliśmy okazję uczestniczyć w konferencji ks. Waldemara pt. „Ruch Światło-Życie wobec darów duchowych”.

Podczas spotkań w małych grupach dzieliliśmy się naszymi osobistymi doświadczeniami relacji z Duchem Świętym oraz tworzyliśmy własne wyznania wiary w Ducha Świętego w oparciu o Słowo Boże.

W ciągu dnia nie zabrakło również chwil na osobiste rozważanie Słowa podczas Namiotu Spotkania. Zaś wieczorny czas dla wspólnoty niemalże dodał nam skrzydeł – wspólnie pogłębialiśmy swoją wiedzę na temat aniołów. Dzień zakończyliśmy wspólną modlitwą.

W Niedzielę, po wspólnej Eucharystii, aktywnie uczestniczyliśmy w warsztatach przybliżających nam najróżniejsze metody dyskusyjne. Po obiedzie nadszedł czas pożegnania. Dziękujemy Panu Bogu za ten intensywny czas formacji i z niecierpliwością oczekujemy kolejnego zjazdu.

Relacja zdjęciowa do pooglądania tutaj.

Aleksandra Bochenek